Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanım şartlarını içeren aşağıdaki maddeleri lütfen okuyunuz.
Siteyi kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. VirSeller aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

Sitede Yapılan İşlemler
VirSeller.com site üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.

VirSeller.com sitede istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site yayınını durdurma ya da site özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir.

Siteye Verilen Kişisel Bilgiler
Sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgiler güvenli alışveriş sayfasında açıklanan kurallara tabiidir.

Ürün Bilgileri 
Site üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. VirSeller.com bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Site üzerinden yaptığınız alışverişler için alıcı ve satıcı arasındaki herhangi bir sorunda VirSeller.com sorumlu tutulamaz.

Sitedeki Renkler
VirSeller.com sitedeki resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi amaçlar. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.